Regulamin

Poniedziałek Wtorek Środa
Godziny Sala A Godziny Sala B Godziny Sala A Godziny Sala B Godziny Sala A Godziny Sala B

16.00-16.30

Akademia Malucha
3-4 Latki

OTWARTA

16.10-17.00

ACRO DANCE

NOWOCZESNY od   7 lat

NABÓR

16.00-16.30

Akademia Malucha
3-4 Latki

NABÓR

16.00-17.00

CONNECTION CREW

16.00-16.30

Akademia Malucha
3-4 Latki

OTWARTA


 

16.30-17.20

Akademia Malucha
5-6 Latki

OTWARTA

17.00-18.00

REVOLUTION

ACRO DANCE

 16.30-17.20  

Akademia Malucha
5-6 Latki

NABÓR

17.00-18.00  

CRAZY KIDS CREW

16.30-17.20

Akademia Malucha
5-6 Latki

OTWARTA

16.10-17.00

ACRO DANCE

NOWOCZESNY od   7 lat

NABÓR

17.20-18.10

ACRO DANCE

18.00-19.15

TOWARZYSKI SPORT 03 ST

17.20 - 18.10

ACRO DANCE

5-6 lat

NABÓR

18.10 - 19.40

 

DIVISION

 

17.20-18.10

ACRO DANCE

17.00-18.00

REVOLUTION

ACRO DANCE

18.10-19.10

BLACK STARS

19.15-20.15

LATINO

18.10 - 19.10

 

HIP HOP

NABÓR

 

19.40 - 21.10

TOWARZYSKI SPORT 01 LA

18.10-19.00

 

18.10-19.00

TOWARZYSKI SPORT 04 LA

 

 

20.15-21.15

LATINO NABÓR

19.10 - 20.10

ESCAPE CREW

OTWARTA

 

 

19.00-20.00

 

19.00-20.30

TOWARZYSKI SPORT 02 LA

 

 

Czwartek Piątek
Godziny Sala A Godziny Sala B Godziny Sala A Godziny Sala B

16.00 - 16.30

Akademia
Malucha
3-4 LATKI

NABÓR

16.00 - 17.00

CONNECTION
CREW

OTWARTA

16.00 - 17.00

 

16.00 - 17.00

BLACK STARS

16.30 - 17.20

Akademia Malucha
5-6 Latki

NABÓR

17.00 - 18.00

CRAZY KIDS

CREW

17.00 - 17.50

TOWARZYSKI

NABÓR

17.00 - 17.50

TOWARZYSKI
SPORT
04 ST

17.20 - 18.10

ACRO DANCE

5-6 lat

NABÓR

18.10 - 19.40

DIVISION

18.00 - 19.00

 

17.50 - 19.05

TOWARZYSKI
SPORT
03 LA

18.10 - 19.10

 

HIP HOP

NABÓR
 

19.40 - 20.40

LATINO

NABÓR

19.00 - 20.00

 

19.05 - 20.05

LATINO

 

19.10 - 20.10

ESCAPE CREW

OTWARTA

20.40 - 21.55

 

Dorośli w Parach

NABÓR

 

 

 

 

 

17.30- 19.00

ST TOW 01 I 02
SP 17

 

 

19.50 - 21.20

PRACTISE
SP 17

 

 

 

 

LEGENDA
OTWARTA Grupa, do której można
dołączyć - ostatnie miejsca
NABÓR Grupy początkujące, do których zbierane są
zapisy
  AGATA KRAJEWSKA
  MAGDALENA SOKOŁOWSKA
  JACEK STRÓŻ
  KAROLINA CHUDZIK
  KAMILA CHOJNOWSKA
  PAULA MATYSEK

 

COPYRIGHTS STUDIOTANCAPASJA.PL 2018