COPYRIGHTS STUDIOTANCAPASJA.PL 2018

GRAFIK

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ!

Wybierz Kurs
Imię, Nazwisko
E-mail
Numer Tel.
Zapisz się!
Zapisz się!
Formularz zapisowy został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dorośli w parach – to zajęcia skierowane do par, które chcą swobodnie poruszać się na każdym parkiecie. Podczas kursu uczestnicy uczą się podstawowych kroków tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep)  i latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive) a także tzw. tańców użytkowych: salsy,rock’n’rolla i disco samby. Spotkania taneczne to nie tylko dobra zabawa z tańcem, ale możliwość spędzenia czasu we dwoje, poznanie nowych interesujących ludzi, obcowanie z wysoką kulturą, jaką bez wątpienia jest taniec towarzyski.

 

Nowożeńcy - Jeżeli przygotowujecie się do swojego najważniejszego tańca w życiu to lekcje indywidualne są dla Was idealne, bo nie tylko nauczycie się tańca, ale instruktor pomoże Wam wybrać muzykę i ułoży specjalnie dla Was niezapomnianą choreografię, która na długo pozostanie w pamięci Waszych gości. Zaletą tych spotkań jest to, iż wszystko przygotowujemy i dostosowujemy do Waszych potrzeb, tak by spełnić Wasze najskrytsze oczekiwania i marzenia odnośnie tego najważniejszego w życiu tańca we dwoje. Już po pierwszym spotkaniu będziecie wiedzieli, na jaki pakiet warto się zdecydować:

  • Lekcja indywidualna – 130 zł/ 60 min

  • Pakiet 5 lekcji – 600 zł

 

 

PRO -AM – Jeśli nie masz partnera, a marzysz żeby nauczyć się tańczyć i do tego wystąpić na turnieju tańca to ten pakiet zajęć jest właśnie dla Ciebie!!! to wyjątkowa forma nauczania, w której tancerz-amator pracuje wraz ze swoim instruktorem – tancerzem zawodowym. Wyjątkowość tej formy to przede wszystkim bardzo indywidualne podejście instruktora do kursanta, które przynosi dużo szybsze efekty niż kursy regularne.

 

LADIES DANCE -NOWOŚĆ! to  wyjątkowe zajęcia taneczne dla Pań, których w Koszalinie nie ma! To spotkania, na których wykorzystywane są wszystkie techniki taneczne dostępne w Studio Tańca Pasja    (latino, salsa, sexy dance, high heels, twerk, comercial) , tak aby zadbać o doskonałą sylwetkę uczestniczek przy energicznej i popularnej muzyce. Nie musisz wybierać jednego stylu, na tych zajęciach nauczysz się wszystkiego co kobieta musi wiedzieć i umieć o tańcu.Na każdych zajęciach będzie realizowany inny i odrębny układ taneczny, dzięki czemu Panie zawsze będą korzystały w 100% z zajęć tanecznych, nie odczuwając żadnych zaległości w przypadku niezaplanowanej nieobecności! . To właśnie te zajęcia sprawią ,iż poczujesz się doskonale w swoim ciele, miło spędzisz czas z tańcem muzyką i fantastycznymi ludźmi. Wszechstronność zajęć doprowadzi do świadomości ruchu swojego ciała oraz zgrabnej, prostej sylwetki. Spróbuj i przekonaj się sama!

 

 

PASJA DOROŚLI

Regulamin