PASJA DZIECI

To zajęcia z różnych technik tanecznych pozwalające rozwinąć w dzieciach ich możliwości taneczne i ruchowe. Pasja Dzieci to zajęcia dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 6-8 lat i 9-11 lat.

 

- Taniec Towarzyski – T-. uznaje się za dziedzinę taneczną która najbardziej kształtuje osobowość dziecka, jego kulturę osobistą, rozwija ciało i umysł dbając przy tym o prawidłową postawę i sylwetkę dziecka. Uczestnicy zajęć uczą się podstaw tańców latynoamerykańskich: cha cha, samba, jive i tańców standardowych : walc angielski, walc wiedeński, by móc prezentować swoje umiejętności na pokazach tanecznych i turniejach. Studio Tańca Pasja jest największą szkołą tańca sportowego w Koszalinie, zrzeszona jest w Federacji Tańca Sportowego, posiada sportowe pary tańca towarzyskiego od klas rekreacji : HGF po klasy sportowe: EDCBA.

 

 

- Taniec Nowoczesny/Videoclip- N - to jeden z najbardziej popularnych stylów tanecznych skierowanych do dzieci energicznych. Dzięki temu stylowi tańca dzieci rozwijają swoją gibkość, dynamikę oraz estetykę ruchu. Jest to idealny początek drogi dla każdego małego tancerza, gdyż pozwala lepiej poczuć możliwości jego ciała, stymulując jego rozwój psychoruchowy. To właśnie na tych zajęciach dzieci wchodzą w magiczny świat tańca, ,poznając niezwykle skoczne i pełne energii układy taneczne, które tańczą do najpopularniejszych utworów muzyki pop, disco, r'n'b.

 

 

- Hip Hop - H - taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości. Pozytywne emocje, rytmiczna muzyka, różnorodne i niezwykle widowiskowe kroki , to wszystko czego można doświadczyć na tych zajęciach. Jednakże to co jest najważniejsze te zajęcia dają im mnóstwo energii oraz radości poprzez specjalnie dobraną, bardzo żywą muzykę przy której wszyscy świetnie się bawią.

 

 

- Cheerleadering –Ch -niezywkle dynamicznie rozwijająca się w Polsce młoda dyscyplina taneczna skierowana do samych dziewczynek i dziewcząt. Cheerleadering charakteryzują układy składające się z elementów gimnastyki, tańca i akrobacji wykonywane w celu kibicowania zespołom sportowym w czasie meczów. Studio Tańca Pasja od 6 lat prowadzi zajęcia z cheerleaderingu, posiada zespół Cheerleaders AZS Pasja Koszalin, Cheerleaders Pasja Young i Cheerleaders Pasja Team, które nie tylko czynnie kibicują AZS-owi Koszalin ale również biorą udział w ogólnopolskich zawodach cheerleaders.

 

ZAPISZ SIĘ

Grafik Pasja Dzieci

 

Nazwa grupy Dzień Godzina Instruktor Informacje

PD N/H

6-8 lat

Wtorek
Czwartek
18:00 - 19:00  Kamila Chojnowska Otwarta

PD ACRO DANCE

Piątek

17:00 - 18:00

Agata Krajewska Nabór - grupa początkująca

PD N/H 9-12

lat

Wtorek

Czwartek

16:00 - 17:00

Magdalena

Sokołowska

Nabór - Dzieci Tańczące
Wybierz Kurs
Imię, Nazwisko
E-mail
Numer Tel.
Zapisz się!
Zapisz się!
Formularz zapisowy został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPISZ SIĘ!

COPYRIGHTS FAKTORIAIMPREZ.PL 2017