COPYRIGHTS STUDIOTANCAPASJA.PL 2018

GRAFIK

ZAPISZ SIĘ!

Wybierz Kurs
Imię, Nazwisko
E-mail
Numer Tel.
Zapisz się!
Zapisz się!
Formularz zapisowy został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPISZ SIĘ

To zajęcia z różnych technik tanecznych pozwalające rozwinąć w dzieciach ich możliwości taneczne i ruchowe.

 

- TANIEC TOWARZYSKI- uznaje się za dziedzinę taneczną która najbardziej kształtuje osobowość dziecka, jego kulturę osobistą, rozwija ciało i umysł dbając przy tym o prawidłową postawę i sylwetkę dziecka. Uczestnicy zajęć uczą się podstaw tańców latynoamerykańskich: cha cha, samba, jive i tańców standardowych : walc angielski, walc wiedeński, by móc prezentować swoje umiejętności na pokazach tanecznych i turniejach. Studio Tańca Pasja jest największą szkołą tańca sportowego w Koszalinie, zrzeszona jest w Federacji Tańca Sportowego, posiada sportowe pary tańca towarzyskiego od klas rekreacji : HGF po klasy sportowe: EDCBA.

 

 

- Taniec Nowoczesny/Videoclip to jeden z najbardziej popularnych stylów tanecznych skierowanych do dzieci energicznych. Dzięki temu stylowi tańca dzieci rozwijają swoją gibkość, dynamikę oraz estetykę ruchu. Jest to idealny początek drogi dla każdego małego tancerza, gdyż pozwala lepiej poczuć możliwości jego ciała, stymulując jego rozwój psychoruchowy. To właśnie na tych zajęciach dzieci wchodzą w magiczny świat tańca, ,poznając niezwykle skoczne i pełne energii układy taneczne, które tańczą do najpopularniejszych utworów muzyki pop, disco, r'n'b.

 

 

- Hip Hop/ DANCE MIX - hip hop i jego wszelkie odmiany nazywane Dance Mixem stwarzają okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości. Pozytywne emocje, rytmiczna muzyka, różnorodne i niezwykle widowiskowe kroki , to wszystko czego można doświadczyć na tych zajęciach. Jednakże to co jest najważniejsze,że te zajęcia dają im mnóstwo energii oraz radości poprzez specjalnie dobraną, bardzo żywą muzykę przy której wszyscy świetnie się bawią.

 

 

-Akrobatyka i Taniec –ACRO DANCE - NOWOŚĆ w Pasji- niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina   taneczna skierowana do samych dziewczynek i dziewcząt.To nic innego jak połączenie tańca nowoczesnego / videoclip z elementami akrobatycznymi ( szpagaty, gwiazdy, przewroty). Na tych zajęciach zadbamy nie tylko o nienaganną sylwetkę i sprawność ruchową  Twojego dziecka, ale również wykorzystamy te elementy do skocznych i energicznych układów tanecznych w rytmach najbardziej popularnej muzyki współczesnej.

 

-AKROBATYKA SPORTOWA- profesjonalne zajęcia gimnastyczne i akrobatyczne dla dzieci szkolnych ( 7 lat i wyżej) -to widowiskowa dyscyplina, polegająca na łączeniu ciekawych kombinacji skoków i figur. Uczestnicy uczą się wykonywać przewroty, salta, szpagaty, mostki oraz inne elementy gimnastyczne. Program treningu składa się z elementów siłowych i sprawnościowych, pozwalających na uwolnienie nagromadzonej energii oraz ćwiczeń rozciągających, które oprócz odprężenia gwarantują budowanie właściwej postawy i gibkości ciała.

Akrobatyka sportowa poprawia kondycję fizyczną oraz zdolności motoryczne takie jak: szybkość, skoczność, gibkość czy koordynacja ruchowa, ale nie tylko! To pokonywanie własnych lęków i słabości, kształtowanie charakteru, nauka zachowania dyscypliny i skupienia.

PASJA DZIECI

Regulamin